• HAN ELEKTRONİK
VIDEOPARK VP-16PG-2SFP 16 PORT GBİT POE + 2 PORT SFP 300W POE SWITCH DAHiLİ POWER
VIDEOPARK VP-16PG-2SFP 16 PORT GBİT POE + 2 PORT SFP 300W POE SWITCH DAHiLİ POWER
VIDEOPARK VP-16PG-2SFP 16 PORT GBİT POE + 2 PORT SFP 300W POE SWITCH DAHiLİ POWER
VIDEOPARK VP-16PG-2SFP 16 PORT GBİT POE + 2 PORT SFP 300W POE SWITCH DAHiLİ POWER
  • Ürün Kodu : 10601.90174

VIDEOPARK VP-16PG-2SFP 16 PORT GBİT POE + 2 PORT SFP 300W POE SWITCH DAHiLİ POWER

   Başlıca Özellikler:
» 16x100/1000 Mbps RJ45 PoE Port
» 2x100/1000 Mbps SFP Uplink Port
» Toplam Güç 300W'a kadardır
» Tek port için Max. Güç 30W
» IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3af/at standartlarına uygundur
» VLAN modu, Standard modu ve Uzatma modu 250 mt Mesafe desteği
» Watchdog Özelliği
» Yıldırım Koruması: Genel 4KV, ESD 8KV (Air), 6KV (Contact)
Ethernet
16 Port 10/100/1000M PoE + 2 Port Gigabit SFP Uplink
Power Supply
52V / 3.8A
Led Göstergeler
PWR(power supply), 1-18 ACT (Link&Data), 1-18 1000M (Link)
Power Supply
52V / 3.8A
Voltaj Girişi
AC 100-240 V
Maks. PoE Gücü
300 W
Switching Kapasitesi
36G
Data Mesafesi
< 250 mt
Throughput
26.784Mpps
Packet Buffer
4M
Mac Adres
8K
Forwarding Mode
Store and Forward
Network Protokol
IEEE802.3 (10Base-T) IEEE802.3u (100Base-TX) IEEE802.3ab(1000Base-TX) IEEE802.3z(1000Base-FX) IEEE802.3x (Flow control)
PoE Protokol
IEEE802.3af (15.4W) IEEE802.3at (30W)
Network Medium
10Base-T : Cat3, 4, 5 veya üzeri UTP(≤100m) 100Base-TX : Cat5 veya üzeri UTP(≤100m) 1000Base-TX : Cat5 veya üzeri UTP(≤100m)
Optik Ortam
Multi mode fiber optik: 50/125, 62,5/125, 100/140um / Single mode fiber optik: 8/125, 8,7/125, 9/125, 10/125um
Jumbo Frame
9.6Kbytes
Ebatlar
440 mm x 204 mm x 44 mm
Çalışma Isısı
-10°C ~ 50°C
Depolama Isısı
-40° ~ 70°C
Nem Oranı
%10 ~ %90 RH (Yoğuşmasız)
MTBF
100,000 Hour
Ağırlık
2.73 Kg
YUKARI