• HAN ELEKTRONİK
VP-24PG-4SFP10G-L3-400W 24 Port Gbit PoE + 4 Port 10G SFP 400W LAYER 3 Yönetilebilir Poe Switch Dahili Power
VP-24PG-4SFP10G-L3-400W 24 Port Gbit PoE + 4 Port 10G SFP 400W LAYER 3 Yönetilebilir Poe Switch Dahili Power
VP-24PG-4SFP10G-L3-400W 24 Port Gbit PoE + 4 Port 10G SFP 400W LAYER 3 Yönetilebilir Poe Switch Dahili Power
VP-24PG-4SFP10G-L3-400W 24 Port Gbit PoE + 4 Port 10G SFP 400W LAYER 3 Yönetilebilir Poe Switch Dahili Power
  • Ürün Kodu : 10601.90178

VP-24PG-4SFP10G-L3-400W 24 Port Gbit PoE + 4 Port 10G SFP 400W LAYER 3 Yönetilebilir Poe Switch Dahili Power

   Başlıca Özellikler:
» Layer 3 Yönetilebilir POE SWİTCH
» 24 x 100/1000Mbps otomatik algılamalı PoE Port
» 4 x 10 Gigabit SFP+ Uplink Port 
» 1 x RJ45 Konsol Port
» 1x USB Port 
» IEEE 802.1d, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1p, 
   IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, 
   IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae Standardı
» Toplam Güç 400W
» IEEE802.3at (30W) ve IEEE802.3af (15.4w) Poe Standardı
» IPV4/IPV6, RIP, OSPF destekler
» WEB, TELNET, CLI, SSH, SNMP, RMON yönetimini destekler
» PoE Güç Yönetimi, PoE Watchdog Özelliği
Ethernet
24 Port 10/100/1000Mbps POE + 4 Port 10G SFP+ Bağlantı Noktası 1 Port RJ45 Konsol + 1 Port USB Varsayılan 10G optik bağlantı noktası 2,5G hızını desteklemez, yalnızca 10G/1G hızını destekler
Power Supply
52V 7.5A
Yönetilebilir Layer
3
Led Göstergeler
PWR (Power Indicator), SYS (system Indicator), Link (Link Indicator), ACT (ACT Indicator)
Power Supply
52V 7.5A
Voltaj Girişi
AC 100-240 V
Maks. PoE Gücü
400 W
Switching Kapasitesi
128 Gbps
Throughput
95.23Mpps
DDR SDRAM
128MB
Flash Memory
16MB
Packet Buffer
12M
Mac Adres
16K
Forwarding Mode
Store and Forward
Network Protokol
IEEE 802.3:Ethernet MAC Protocol IEEE 802.3i:10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u:100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab:1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3z:1000BASE-X Gigabit Ethernet (optical fiber) IEEE 802.3ad:Standard method for performing link aggregatio
PoE Protokol
IEEE802.3af (15.4W) IEEE802.3at (30W)
Network Medium
10Base-T : Cat3, 4, 5 veya üzeri UTP(≤100m) 100Base-TX : Cat5 veya üzeri UTP(≤100m) 1000Base-TX : Cat5 veya üzeri UTP(≤100m)
Optik Ortam
Multi mode fiber optik: 50/125, 62,5/125, 100/140um / Single mode fiber optik: 8/125, 8,7/125, 9/125, 10/125um
Jumbo Frame
12Kbytes
Ebatlar
440 mm x 280 mm x 44 mm
Çalışma Isısı
-10°C ~ 50°C
Depolama Isısı
-40° ~ 70°C
Nem Oranı
%10 ~ %90 RH (Yoğuşmasız)
MTBF
100,000 Hour
Ağırlık
4.03 Kg
YUKARI