• HAN ELEKTRONİK
VP-24PG-2SFP-400W 24 Port Gbit PoE + 2 Port SFP 400W Poe Switch Dahili Power
VP-24PG-2SFP-400W 24 Port Gbit PoE + 2 Port SFP 400W Poe Switch Dahili Power
VP-24PG-2SFP-400W 24 Port Gbit PoE + 2 Port SFP 400W Poe Switch Dahili Power
VP-24PG-2SFP-400W 24 Port Gbit PoE + 2 Port SFP 400W Poe Switch Dahili Power
  • Ürün Kodu : 10601.90079

VP-24PG-2SFP-400W 24 Port Gbit PoE + 2 Port SFP 400W Poe Switch Dahili Power

   Başlıca Özellikler:
» 24x100/1000 Mbps RJ45 PoE Port
» 2x100/1000 Mbps SFP Uplink Port
» Toplam Güç 400W'a kadardır
» Tek port için Max. Güç 30W
» 1-8 portlar QOS önceliği desteği
» IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3af/at standartlarına uygundur
» VLAN modu, Standard modu ve Uzatma modu 250 mt Mesafe desteği
» Watchdog Özelliği
» Yıldırım Koruması: Genel 4KV, ESD 8KV (Air), 6KV (Contact)
Ethernet
24 Port 10/100/1000M PoE + 2 Port Gigabit SFP
Power Supply
52V / 7.69A
Led Göstergeler
PWR(Power indication), 1000M(chain street lamp), ACT (data lamp)
Power Supply
52V / 7.69A
Voltaj Girişi
AC 100-240 V
Maks. PoE Gücü
400 W
Switching Kapasitesi
52G
Data Mesafesi
< 250 mt
Throughput
38.7Mpps
Packet Buffer
4M
Mac Adres
8K
Forwarding Mode
Store and Forward
Network Protokol
IEEE802.3 (10Base-T) IEEE802.3u (100Base-TX) IEEE802.3ab(1000Base-TX) IEEE802.3z(1000Base-FX) IEEE802.3x (Flow control)
PoE Protokol
IEEE802.3af (15.4W) IEEE802.3at (30W)
Network Medium
10Base-T : Cat3, 4, 5 veya üzeri UTP(≤100m) 100Base-TX : Cat5 veya üzeri UTP(≤100m) 1000Base-TX : Cat5 veya üzeri UTP(≤100m)
Optik Ortam
Multi mode fiber optik: 50/125, 62,5/125, 100/140um / Single mode fiber optik: 8/125, 8,7/125, 9/125, 10/125um
Jumbo Frame
9.6Kbytes
Ebatlar
440 mm x 204 mm x 44 mm
Çalışma Isısı
-10°C ~ 50°C
Depolama Isısı
-40° ~ 70°C
Nem Oranı
%10 ~ %90 RH (Yoğuşmasız)
MTBF
100,000 Hour
Ağırlık
2.82 Kg
YUKARI